טלפון: 09-793-2770 | המייסדים 27, רמות השבים

 

איך לבחור פינת אוכל

 

אדריכלים ומעצבי פנים מסכימים על כך ששולחן פינת האוכל נחשב לאחד הפריטים החשובים ביותר בתכנון ועיצוב חלל הפנים של הבית. שולחן האוכל הוא המקום שכולם מגיעים אליו לפחות פעם ביום וכולם נהנים לשבת מסביבו בארוחות חגיגיות, בערבי שישי ובחגים. בחירת שולחן פינת האוכל אינה מסובכת אך כדאי מאוד להיצמד לכמה כללים בסיסיים שיעזרו לכם למצוא את השולחן המתאים והטוב ביותר עבורכם, חשוב לזכור ששולחן שנראה מדהים אצל השכנים לא בהכרח מתאים לחלל או לבית שלכם.

 

 

  • עיצוב – לפני שמתכננים את השולחן יש לבחור מהו העיצוב שמתאים ביותר לסגנון הבית והמטבח (כפרי, תעשייתי, מודרני או סגנון גס). יש להתייחס לחלל שסובב את השולחן: הרצפה, פרופיל החלונות, סגנון המטבח, גופי תאורה. מה הצבעים השולטים ומהי החומריות.
  • צורת השולחן – חשוב שצורת השולחן תתאים לחלל, ישנן שתי צורות בסיסיות לשולחן האוכל: מלבני – הצורה שבוחרים מרבית האנשים – זאת האופציה שבדרך כלל היא הפונקציונלית ביותר ומתאימה לרוב החללים (בדרך כלל קירות הבתים הם ישרים...). שולחן עגול – אופציה שאנחנו מאד אוהבים, היא בעצם הדרך הנעימה והיעילה ביותר להסב מסביב לשולחן. קיימים גם שולחנות אובליים וריבועיים אך שכיחותם נמוכה.
  • פונקציונאליות – יש למדוד את שטח החלל ולהבין מהו השטח המירבי שאליו יכול להיכנס השולחן. חשוב מאוד שתהיה גישה קלה לכל חלקי השולחן ושהוא לא יעמוד צמוד לאחד הקירות. על מנת למצוא את הגודל האופטימלי יש לחשוב על כמות המשתמשים באופן יומיומי, האם אתם אוהבים לארח ומתקיימות ארוחות מרובות משתתפים? האם יש צורך באפשרות להרחיב את השולחן?
  • מחיר השולחן – מחיר השולחן נקבע ממספר פרמטרים: איכות – במרבית המקרים יש קשר בין איכות השולחן למחירו, כאשר חומרי הגלם יקרים והשולחן נבנה ע"י בעלי מקצוע מקצועיים כנראה שגם מחירו יהיה גבוה יותר...(כמובן שיש גם מקרים יוצאי דופן). גודל השולחן – ככל שהשולחן גדול יותר מחירו יהיה גבוה יותר – יש לקחת בחשבון שככל שהשולחן גדול יותר כך יש לקנות גם כסאות רבים יותר מה שיוסיף למחיר הסופי.

 

פינות אוכל מעוצבות מעץ מלא

 

פינות אוכל מעוצבות מעץ מלא

 

אנו מאוהבים בעץ מלא כחומר גלם ולכן ההמלצה והבחירה שלנו היא פינות אוכל מעץ מלא, אנחנו מתמקדים ואוהבים סגנון שנשאר נאמן לחומר הגלם שלו. בעינינו אין דבר יותר יפה ואמיתי מאשר שולחן אוכל מעץ מלא או מברזל משופשף. בחלל תצוגה שלנו קיים מגוון עצום של שולחנות שנועדו במיוחד לתת לגרות את הדמיון שלכם. אפשר לראות אצלנו סוגים רבים של עיצובים, סוגי עצים, גדלים וגימורים שונים. אנחנו נשמח להתאים את גודל ועיצוב השולחן כך שיתאים באופן מדויק לדרישות ולתקציב שלכם.

 

הקו העיצובי של בוצ'רס נוצר בהשראתם של שולחנות העבודה של בעלי מקצוע כמו נפחים, קצבים, נגרים, אופים, ומסגרים.  את הרהיטים שבעבר הלא רחוק שירתו אותנו בצורה פרקטית ושידרו נוכחות ורושם אנו משחזרים לידי מוצרים  שמחזירים לאחור את הפשטות הבסיסית והיופי וזאת ע"י שימור המסורת תוך כדי נתינת פרשנות חדשה ומודרנית. אנו מעניקים כבוד לחומרי הגלם הבסיסיים (עץ, מתכת, זכוכית, אבן) ומוסיפים להם טוויסט עדכני, מחברים ושוזרים אותם לסיפור חדש עם יסודות של מסורת רבת שנים. אנו מזמינים אתכם לבוא למפגש איתנו, להרגיש מקרוב את חומרי הגלם, לחוש את הרהיטים שלנו ולהתאהב מחדש. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 09-793-2770 או צרו איתנו קשר כאן.

כל הזכויות שמורות לבוצ׳רס 2021
בנייה ופיתוח: ijoomla