טלפון: 09-793-2770 | המייסדים 27, רמות השבים

 

 

שולחן עץ מלא- שולחן אוכל עם אישיות

תעשיית העץ היא תעשייה מסורתית שקיימת כבר אלפי שנים, יוסף מנצרת- אביב של ישו היה נגר,  משחר ההיסטוריה ניזון האדם מהעץ ועשה שימוש בכל מרכיביו.

תעשיית העץ הפכה להיות טכנולוגית ומתקדמת, פיתוחים טכנולוגיים של השנים האחרונות מאפשרים לייצר כיום פריטי ריהוט חזקים ואיכותיים מתוצרי עץ שעברו תהליכי עיבוד שונים. הטכנולוגיה המתקדמת אכן שיפרה תהליכי ייצור אך גם הרחיקה את העץ מצורתו הטבעית: תוצרי עץ סיבית, סנדביץ', מלמין ועוד. למרות שהמוצרים הנ"ל מספקים את הפונקציונליות והאסתטיקה הנדרשות בצורה טובה למדי, אין להם את החיות, האיכות, העמידות והטבעיות של עץ מלא. עץ טבעי הרבה פחות רגיש לרטיבות ובדרך כלל עומד בעומסים ומשקלים גבוהים יותר ומספק עמידות גבוהה לאורך זמן, מה שהופך אותו לעץ עדיף גם מהבחינה הפונקציונלית וגם מהבחינה האסתטית. הדבר הופך למשנה תוקף במיוחד כשמדובר במקרה של שולחן פינת אוכל או שולחנות אוכל במטבחים.

 

 Living room table

 

שולחן עץ מלא – מהקולקציות של 'בוצ'רס'

שולחן עץ מלא עשוי כולו עץ והוא יכול להתבסס על שלד או מסגרת מתכתית עם פלטה או רצועות עץ מלא בחלקו העליון. באמצעות שילובים שונים של מתכת ועץ, סוגי עץ שונים וציפויים שונים ניתן להזמין ולייצר מגוון רחב של פינות אוכל מעץ מלא (עץ אלון, עץ בוק, אלון מבוקע וכו'). בסדנה של אדם וליאון, מייסדי 'בוצ'רס', ניתן למצוא מספר דגמים מקוריים אותם ניתן להזמין במידות המקוריות או לפי שיטה של התאמה אישית. להלן מספר דגמים מובילים של בית העסק:

 

  • שולחן באוהאוס- שולחן בהשראת תנועת הבאוהאוס, בעל קווים מינימליסטים עם דגש עיקרי לפונקציונאליות. השולחן עשוי מעץ אלון אירופאי (ביקוע חלקי) שיושב על פלטפורמת ברזל מיוצר בעבודת יד ונצבע בתנור שבסדנה.

לצפייה בדגם לחץ כאן

  • שולחן אבירים- שולחן האבירים של בוצ'רס, מעץ אלון מלא, לוקח את הצורה הקלאסית והכפרית ונותן לה משמעות עכשווית ומעודנת. שולחן אבירים מעץ מלא בעל זוויות נקיות, כך שכל שולחן הוא יחיד ומיוחד. צורת ה T מאפשרת ישיבה נוחה מסביב לכל רחבי השולחן. הדגם קיים גם במתווה של שולחן נפתח.

לצפייה בדגם לחץ כאן

  • שולחן טרפז ברזל- טרפז הוא האמצע שבין ריבוע למשולש. מצד אחד יציב כסלע ומצד שני שולחן פתוח ואוורירי המאפשר ישיבה נוחה מסביב השולחן. בבחירת גימורים שונים לברזל ולפלטת האלון ניתן לעצב את השולחן בהתאמה אישית, מודרני או גולמי.

השולחן עשוי מברזל במבחר גוונים, מיוצר בעבודת יד ונצבע בתנור בשיטת Powder Coated. משטח השולחן עשוי קורות עץ אלון אירופאי (צבוע בצבע חום אגוז למשל) מבוקע קלות.

לצפייה בדגם לחץ כאן.

  • שולחן עגול עמוס- (ההשראה לשולחן נעוצה בלווין הישראלי עמוס) השולחן עוצב כך שרגלי השולחן לא יפריעו לכיסאות. רגל ברזל מרכזית הנפתחת לבסיס רחב ויציב מאפשרת לשולחן להיפתח בעוד מטר נוסף. השולחן משלב גיאומטריה עדינה של ברזל בשילוב עץ אלון מלא. במצב סגור יכול להושיב בנוחות עד 6 סועדים ובמצב פתוח ניתן להושיב בנוחות 10-12 סועדים וגם יותר. השולחן עשוי מרגל ברזל שחורה, בעבודת יד ונצבע בתנור בשיטת Powder Coated. משטח העץ עשוי עץ אלון אירופאי מבוקע קלות מלא באופי ונשמה של one-of-a kind.

לצפייה בדגם לחץ כאן.

קיימים דגמים נוספים, לצפייה בשאר הדגמים לחצו כאן.

 

שולחן עץ- מחיר וטיפים נוספים

למחיר יש חשיבות ומשמעות גדולה בקניית שולחן מעץ מלא, במיוחד כשמדובר בprivet level. יחד עם זאת בתכנון נכון ובהבאת כל המשתנים לשולחן המעצב והנגר ניתן לייצר שולחן פונקציונלי לשנים רבות, בעל אופי ונוכחות ועדיין במחיר שפוי לחלוטין. בכל אחד מהדגמים הקיימים באתר ניתן לקבל הצעת מחיר מיידית בהתאם לדגם ולגודל השולחן. בנוסף, צוות המומחים של 'בוצ'רס' ישמח לסייע לכם בכל שאלה ובקשה שתצוץ בתהליך הבחירה.

 

חברת בוצ'רס מציעה לכם רהיטים חיים, נושמים וחיוניים, רהיטים עם רוח וסגנון, רהיטים שלא מייצרים אותם אלא יוצרים אותם. דגמים של שולחנות העץ המלא שלנו תוכלו למצוא כאן, ועם האנשים שיוצרים אותם תוכלו לדבר בטלפון 09-7932770.

כל הזכויות שמורות לבוצ׳רס 2020
בנייה ופיתוח: ijoomla