טלפון: 09-793-2770 | המייסדים 27, רמות השבים

 

ריהוט מיוחד לבית

 

כל מעצב פנים יאמר לכם שהדבר שהופך את הבית למקום שלכם, הוא הריהוט שמשקף בצורה מדויקת את האופי, הסגנון האישי והטעם המיוחד שלכם. אנו מאמינים שלכל בית את הסיפור שלו, שמחבר בין חומרי גלם שונים, טקסטורה, צבע וגימור. כל חלל הוא שונה וייחודי וצריך לקבל ריהוט שיתאים במיוחד לו וידבר בשפה המתאימה עבורו. תהליך בחירת ריהוט יכול להיות פשוט וקל כאשר הולכים על ריהוט בייצור המוני אך ריהוט כזה במרבית הפעמים לא יעניק את אותה תחושת קסם של ריהוט בעיצוב מיוחד שתוכנן במיוחד עבורכם.

 

איך בוחרים ריהוט מיוחד לבית?

 

ישנם מספר פרמטרים חשובים שכדאי לשים עליהם דגש בזמן קניית ריהוט מיוחד לבית:

  • היצרן – לפי דעתנו יצרן הריהוט הוא הגורם החשוב ביותר, בעת בחירת נגר או חברה אשר יבנו עבורכם ריהוט לבית או למשרד. בעל מקצוע טוב ומיומן יבין בצורה מדויקת מהו סוג הרהיט אותו אתם מעוניינים לבנות, יידע להתאים את הרהיט בצורה מושלמת לחלל החדר ולמעשה ייצור רהיט שהוא גם פריט אמנות שמעורר התפעלות בפני אורחים המגיעים לביתכם.
  • סגנון עיצובי – כל בית מעוצב עפ"י סגנון עיצובי מסוים (כפרי, מודרני, קלאסי, תעשייתי ועוד), חשוב מאוד להתאים את הרהיטים לפי העיצוב של הבית, לכן יש לשים לב בזמן תכנון הרהיט שהוא אכן תואם את העיצוב הכללי מבחינה צורני, חומרית וצבעונית. חוסר תשומת לב עלול לגרום לכך שהחלל ייראה כאילו הורכב טלאים-טלאים, ולא כמו שתכננתם מלכתחילה.
  • איכות חומרי הגלם – חשוב להקפיד שחומרי הגלם בהם משתמשים יהיו באיכות גבוהה ויעמדו בתקנים המחמירים ביותר. כאשר עובדים עם זכוכית יש להקפיד על זכוכית מחוסמת ושתעמוד בלחצים חזקים. בעבודות מתכת ומסגרות יש להקפיד על גלוון של החומר ברמה גבוהה ובמיוחד באזור הריתוכים. יש לשים לב שהעץ בו הנגר משתמש מיובא מספקים מורשים העומדים בדרישות תקן ISO 9001:200 (גידול עצים למטרות תעשייה, טיפול בעץ כמו יבוש, חיטוי עוד) וכן בדרישות של התקנים המחמירים בתחום איכות הסביבה ופיקוח על מנסרות.
  • אחריות יצרן – יש לקבל תעודת אחריות עבור הרהיטים שהזמנתם. כך תוכלו להיות בטוחים לחלוטין שבמידה ונוצרת בעיה תוכלו לפנות ליצרן ולקבל שירות.
  • מחיר – כמו כל מוצר אחר שאתם קונים ומשווים מחירים, גם בתחום זה מומלץ לבצע השוואת מחירים בין יצרנים שונים. אם זאת חשוב לזכור שלפעמים עדיף לבחור בעל מקצוע יקר יותר אשר מספק עבודה איכותית ומקצועית וכך הרהיט ישרת אתכם במשך שנים רבות.

ריהוט מיוחד

 

הקו העיצובי של בוצ'רס נוצר בהשראתם של שולחנות העבודה של בעלי מקצוע כמו נפחים, קצבים, נגרים, אופים, ומסגרים.  את הרהיטים שבעבר הלא רחוק שירתו אותנו בצורה פרקטית ושידרו נוכחות ורושם אנו משחזרים לידי מוצרים  שמחזירים לאחור את הפשטות הבסיסית והיופי וזאת ע"י שימור המסורת תוך כדי נתינת פרשנות חדשה ומודרנית. אנו מעניקים כבוד לחומרי הגלם הבסיסיים (עץ, מתכת, זכוכית, אבן) ומוסיפים להם טוויסט עדכני, מחברים ושוזרים אותם לסיפור חדש עם יסודות של מסורת רבת שנים. אנו מזמינים אתכם לבוא למפגש איתנו, להרגיש מקרוב את חומרי הגלם, לחוש את הרהיטים שלנו ולהתאהב מחדש. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 09-793-2770 או צרו איתנו קשר כאן.

כל הזכויות שמורות לבוצ׳רס 2021
בנייה ופיתוח: ijoomla